life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Цнотливість!!!


Цнотливість!!!

Сообщений 41 страница 60 из 67

Опрос

Цнотливість є великим плюсом..чи жирним мінусом...?
так...є плюсом

84% - 11
ні...мінус!

15% - 2
Голосов: 13

41

йакі можуть бути в 13 років нормальні стосунки, коли в голові шо в дівчат шо в хлопців саме настояще сиклинє ))

0

42

не ну чекай ніхто не говорить про то шо йому наприклад тоже 13.. Вот в мене однокласниця зустрічалася з хлопом, а я йому було 21) І то десь півтора року) Ненаю нашо вона йому тре була0 але як видиш і таке буває)

0

43

хз...ми ж не знаєм які там стосунки були..сумніваюсь шо шось людське...

0

44

Їй 18, йому 39 дзєтки=)І не жаліються :P

0

45

жирно їм...але я вважаю шо суттєва вікова різниця тільки додає проблем...причому проблем різного характеру)

0

46

Ладно на це вже інша тема є... Ну от скажіть вашу думку, всередньому..... вік, коли "пора" для хлопця і для дівчини)

0

47

хз для хлопця... для дівчини 18,19,20 але це всьо залежить від людини...кожен доспіває зі своєю швидикістю)

0

48

Ну а всьо таки , твоя думка для хлопця...

0

49

чесно поняття не маю.. я перший раз в 16 кажись... і мені не зле) і вроді ніхто нічьо не казав шо якось змінився чи ше шось) вроді всьо норм було...але кажу як для якої людини... збоку краще видно... ти скажи який вік оптимальний для пацана на твою думку)

0

50

Знаєш, дивлячись на тепершній розвиток хлопців... напевно так як ти то саме куль) 16-17 років...)

0

51

а для дівчини?)

0

52

Хммм... Впринципі думаю так само в тих роках...Хотя спішити не варто) Воно нікуда не дінеться)

0

53

ну не знаю чи людина міняється чи ні, хоча здається що міняється. Говорити про то і розказувати різні речі а потім відчути то на собі.....це зовсім різне!!!!!!!!
Тай я не розумію чому в свідомості теперішнього поколиіння закладена думка що якщо ти не займаний то ти не крутий і всі з тебе глузують!

0

54

Ну знаєш, якщо робити це тільки для того, щоб з тебе не глузували, то можна так цим захопитись, що потім з тебе будуть глузувати не тому, що не займаний ще, а з тому, що ти віддашся пешому попавшому для так званої крутизни=)

0

55

можливо й так, але в протилежному особа навпаки стає замкнутою в собі....

0

56

Ну знаєш, якщо робити це тільки для того, щоб з тебе не глузували, то можна так цим захопитись, що потім з тебе будуть глузувати не тому, що не займаний ще, а з тому, що ти віддашся пешому попавшому для так званої крутизни=)

Тіпа ВедЕркО  :crazyfun:

0

57

Ну бо так воно і є...  То віпринципі як для кого... Хтось хочк шоб цого половина була з досвідов, інші - навпаки) А дідько в тому ногу зломить))

0

58

на мою думку немає зна4ення коли?Головне щоб захотіли дві сторони.і вийшло це все спонтанно.Тоді це приємно.бо будеш плануваи ні4о не вийде.Просто зарас зпотворили це все.якщо дів4ина дає зна4ть вона шлюха. це не є правільно.тіпа треба 4екати 18.це маразм.секс це задоволення а не гало4ка у резюме! :mad:

0

59

цнотлувість це є великий плюс для дівчат... поки ти незаймана, ти незнаєш шо то таке і тобі так того силно не хочется, а тільки як попробуєш так всо начінаєтся чесотка... добре якшо хлопець є і є з ким підлікувати ту чесотку... а якшо нема то приходится шукати когось лєвого...деякі хлопці думають шо якшо дала то значть кончена шлюха, вот тобі і маєш суперську репутацію через то шо зарано захотілось попробувати...для всого є свій час... а секс нікада невтече..ну це я так думаю :))) :blush:

0

60

:love: девачькі бережіть себе для своїх любимих) о шо)

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Цнотливість!!!