life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Цнотливість!!!


Цнотливість!!!

Сообщений 1 страница 20 из 67

Опрос

Цнотливість є великим плюсом..чи жирним мінусом...?
так...є плюсом

84% - 11
ні...мінус!

15% - 2
Голосов: 13

1

як я замітиу то в нашому філасовському розділі ніхто не торкнувся цієї теми..от і вирішив почути вашу думку про те чи є мінус чи плюсом..і взагалі думку на рахунок цього..ну че філосафи трудітєсь)

Отредактировано Dora4ga (2007-12-08 15:41:10)

0

2

:pl: Я якшо чесно даж не знаю шо сказати, це сугубо лічне...

0

3

^_^  та ніхто не говорить про себе..взагалі думка нашчьот цього!

0

4

Такс...деколи не розумію, що для хлопців краще???Одних послухати, то краще щоб дівчина уже була спорчена), бо їм нехочеться панькатись...Ёпт...А друга половина, насміхається з таких дівчат) :/

0

5

як на мене для дівчини це є плюсом.....а для хлопця навпаки...якщо попадеться йому дівчина яка вже давно з "-" і окажеться шо ві великий "+" то ні йому ні їй не буде приємно)а шей може виникнути конфлікт..і багато всякого дрантя)лчно мойа думка  :D

0

6

^_^  ше залежно шо кому від кого потрібно)якшо тре суто сексу...то канешно пацану далеко насрати чи вона цнотлива чи не)але зауваж не всі насміхаються і не всі хочуть тікі сексу) :rolleyes:

0

7

Dora4ga
Так я ж і поділила Вас на дві половини)))Не про всіх поганої думки)

0

8

:D дякую)я тоже можу поділити вас на дві половини...даже більше "Оль" "не дуже Оль" і "вашє не Оль" ббгг

0

9

йа ЦелКО...вжарьте мене  :lol:

0

10

:lol:  ти дибілко..шей пяне паскудкО

0

11

Dora4ga
І до якої Олі ти мну вписафф?))) :pl:

0

12

:rolleyes: йа дибільне, п"йене і паскудне целКО  :lol:

0

13

:lol:  пистункО)

0

14

Dora4ga
атвічайу  :lol:

0

15

ну точно шо це не погано... і взагалі яка різниця... хто коли дозріє.... морально)

0

16

Мда, тема цікава і наболіла. З дівчатами які ще незаймані в дечому легше, а в дечому погано. Це важко пояснити. Але якщо хтось з хлопців зустрічався з одною, а потім з другою то відчував велику різницю.
Справа в тому, що в дівчат навіть різний характер. Наприклад ті які незаймані то вони більш довірливі, щирі і доброзичливі!!!!! З такими дівчатами легше завязувати знайомство і відчувати що вони довіряють тобі. А з дівчатами які вже стали жінкою.....коротче вимахуються вони, бо вважають що модні, все вже знають, а насправді дуже сильно помиляються.....

0

17

DjRomcio

+1...особливо впливає на характер)

0

18

У кожного по різному! І нема чого судити когось.....

0

19

не судим, обговорюэм... кожен як хоче так і робить) але коли в 15 років ведерко то вже звіздец)

0

20

Чому зразу так???Так, на характер це впливає, но, все ж таки ненадо так ріско..Ром, а якщо це ти саме цю дівчину скажем спортив=)Ти замітиш зміни в її характері??

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Цнотливість!!!