life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Щоденник самогубця 2007


Щоденник самогубця 2007

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Шановна адміністрація і модератори!
Прошу залишити текст моєї сповіді так як є(не видаляти і не коригувати).Зараннє вдячний
частина перша:

intro

я пишу цей (видалено модератором) щоденник так як в мене в житті дещо сталося, а саме херовий настрій, що триває вже не один день сьогодні перейшов в глибоку депресію, при чому ткої сили якої досі не було. можливо сьогоднішній запис буде останнім, а може  ні,бо в мене скажене бажання покінчити з собою, не вперше, але навіть самому страшно як мені погано. отже. шановний читачу, ласкаво просимо до останніх днів потенційного самогубця(пишу його я в принципі сам для себе, але може й опублікую).

***********
20,11,2007

зранку почував себе нормально(херово,але жити можна, як завжди), а вдень настрій зіпсувався через погані звістки і проблеми, а ввечері нагребло,хоч вовком вий. все тіло болить, про серце годі казати.здається я себе обманюю коли думаю, що все буде добре в моїх стосунках з дівчиною, через яку я втратив голову.вона преспокійно каже що не може без мене, а серце чує що це ПОЧАТОК КІНЦЯ.вже тиждень ходжу з цим всередині.
я не звик комусь виливати душу, але блокнот це інше, він тупо записує, те що зїдає мене зсередини і ,може, вбє. зараз ніч і можна подумати над тим шо ти і нащо ти.
я не Хочу жити без неї,в цьому весь сенс мого довбаного життя,а колись я був  (видалено модератором).
все точно як рік тому: дівчина, зе енд, ай гейт майселф енд ай вонт ту дай, спроба суїциду, повторна, ще одна, голодовка, і як логічне завершення запой на два тижні.ще місяць без сексу, нормальних думок і бажання слухати когось чи комусь шось казати.
на сьогодні хзватить бо мені вже погано.
NOW_PLAYING:Slipknot-Fall

0

2

ти думаєш ти один в такій ситуації? потерпи час залічить

0

3

штріX ReLaX take easy ....
I don't care

Отредактировано Baks (2007-11-22 00:39:18)

0

4

Це так для молоді дурної, що чуть шо так зразу вени ріжуть. покажу приклад як тре.
навіть в такій справі тре виважено підійти шоб в домовині вже не жаліти про вчинок, дивлячись на своє тіло з небес

0

5

suicide100% написал(а):

дивлячись на своє тіло з небес

Ти впевнений що після такого вчинку будеш на небесах????? Я сумніваюсь, скоріше в протилежному місці!!!!! На цьому життя не закінчується... В мене була, та що була, зараз є похожа ситуація! Довгий час зустрічався з дівчиною, яку люблю дотепер і розійшлися... Тоже два місяці ходив і харився, нічого не хотілося, навіть зараз таке буває, якщо щось згадаю... І шо ти пропонуєш? Вчинити суїцид? Не думаю... Треба якось пережити це... Як? Коже це робить як може, в мене свій спосіб, може він і туповатий, але іншого я не бачу...

0

6

всьо мля... .я собі зара ногу відрубаю...мама сказала шо білльше  круасна не купить... звіздец.... іду рубану вну... ай хейт май селф, ай вонт ту дай  :lol:

0

7

Part 2

**********
21.11.2007

Ранок.Встав в 10. "Я завжди памятав,що так і було. Я завжди зеав, що так і буде".осягнув ці слова. я реально знав це. давно вже. життя таки гівно. тіло все болить.певно повільно вмираю.
NOW_PLAYING:SkinHate-Спогади
все здавалось кінчено, так і написав їй, але внеї дика влада наді мною, я їй повірив. ждем далі. свято-феєрія "День моєї смерті від власної руки" віідкладається на невизначений термін, або п прискорюється...
NOW_PLAYING:Metallica-Sad but true

0

8

третьої частини по ходу не буде. поки...
я врорді перепсихував трохи.все дуже круто помінялось,всі проблеми зникли як вітром здуло. зустрівся з сввоєю зірочкою, зараз просто таки літаю. це екстаз........................

0

9

Ади бл* нарозумивСІ

0

10

Ай всі говорять пережити... Важко це, і ви самі в курсі...просто краще змиритися, і попри це врахувати всі плюси...

0

11

в кожній ситуації є свої плюси, тіко тре вміти їх знайти)

0

12

ЮлЬчЄг написал(а):

-респект,Юля!!!
не буду вішатись,бо боюсь,а травитись жалко...прийдеться врахувати один великий плюс і забити на всі інші мінуси) :kiss:

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Щоденник самогубця 2007