life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Ваш найбільший страх!, Чого чи кого Ви боїтесь найбільше!?!


Ваш найбільший страх!, Чого чи кого Ви боїтесь найбільше!?!

Сообщений 41 страница 60 из 64

41

:P  боюся іти до дому коли в підїзді нарікі.....цукі ше зловлять і по ваенах вихнуть буду тош ходити в лошці кашку варити)))

0

42

та вже потім спитаєш..там наверху  :lol:

0

43

він шо говорити вміє....тікі бекає)як той цап

0

44

Боюся втратити батьків....

0

45

Боюся майбутнього, хоча бодую його вже зараз

0

46

А чьо його боятися? Воно буде таким як ти його зробиш)

0

47

в Україні є чого боятись-)

0

48

Да ладно тобі)

0

49

бо ти його собі робиш, сьодні воно є, а завтра опа  нема, а мож і тебе нема ...отак то

0

50

Боюся старості...

0

51

:lol: до старості ше дожити треба)

0

52

йа бойуся сам не знаю чого але як тіки зрозумійу....зразу вам скажу

0

53

Я боюсь м'ятних жувачок типу Орбіт! Зараз все поясню. Одного разу я так обкурився))), кароче мені кент дав м'ятну жувачку і мені здалося шо я з середини почав замерзати, і я бляха муха боявся нагнутись шнурки завязати, думав шо по -половині поламаюсь бо думав шо замерз в середині нальод. Після цього випадку жувачки не їм м'ятні.)))))

0

54

C1oud
Треба менше всяку гадость курити! :P 

0

55

:lol: ого....тако щем не виділа)

Отредактировано DjRomcio (2008-03-17 11:10:30)

0

56

C1oud написал(а):

Я боюсь м'ятних жувачок типу Орбіт! Зараз все поясню. Одного разу я так обкурився))), кароче мені кент дав м'ятну жувачку і мені здалося шо я з середини почав замерзати, і я бляха муха боявся нагнутись шнурки завязати, думав шо по -половині поламаюсь бо думав шо замерз в середині нальод. Після цього випадку жувачки не їм м'ятні.)))))

А хто цей кЄнт буФ :whistle:

0

57

C1oud - че за гадость ты куришь ???:)
А у мну друган есть , так у него от мятных жвачек Температура,сознание может потерять :)

Отредактировано Explos1ve (2008-03-17 07:15:47)

0

58

alexПрав, в Украине есть чего бояться, вот например в больших городах , заведут тебя за угол, дадут хорошо по фейсу, иль вобще завалят, заберут телефон и деньги ...И х*й ты догадаешься кто это был:)

0

59

Explos1ve
ну вот=) наші псіхи і за 2 рубля кришу проломлять ... й смішно й грішно)

0

60

я УЖАСНО боюсь уколів, здавання крові і тому подібних процедур....кожна я з яких в мене викликає ужасну паніку і "озера" сльоз...((сьогодні це знов повторилось(( :'(

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Ваш найбільший страх!, Чого чи кого Ви боїтесь найбільше!?!