life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Яка жертва на вашу думку дійсно найважча для коханої людини))


Яка жертва на вашу думку дійсно найважча для коханої людини))

Сообщений 81 страница 98 из 98

81

От так завжди ви! Не маєте сили волі.....

0

82

:sorry: признаю...

0

83

^_^  калоцца це гафно ніколи би не замутив...а от білого або круглі))за милу душу))але ужо ні кагда не буду( :P

0

84

от i правильно! лiпше померти своєю смертю

0

85

Dora4ga
:lol:  звиздун

0

86

в пацана певно ще глюки вiд останнього разу)))

0

87

:D В нього стрес а не глюки)

0

88

а шо вибираєм карьєру чи лябофь? вот післали по роботі кудато даліко, і каг би всьо нравіццо вот тікі лябофь туда їхати не хоче і шо тада?

0

89

Сань, це вже сугубо від людини залежить... Є таке поняття як людина-карєрист.. Хотя і любить... Но карєра всьо же на першому місті.. а є домашні, вот ці ніколи не поїдуть...

0

90

В мене є знакомий Офігєнний gamer C.S. (трініровкі , чемпи...). І в нього була дівчина. Дівчину захарело те що він більше  C.S. шпіляє ніж її. І вона сказала : Або я , або контра . В той момен штрі відірвав погляд від монітора на 5 сек. і сказав : контра. Просто в житті кожного з нас є принцип який неможна перейти !

0

91

Не погоджуюсь, всі принципи варто інколи порушувати...... Та ще й за такі речі......

0

92

Ой чую шо той хлопець до старості буде контру іграти(( Гррр

0

93

Я тож так думаю!!!!!!!!! Інколи ком як хвороба.....

0

94

Причому заразна)

0

95

і файорити буде мишку і ботів в КС ... баран  :lol:  нарозум його покі він ше слюнку не пускає...дай в бороду-)

0

96

в мене з другом такий гон був. Так я йому пiдкинув пару вiрусiв, а вони йому вiнт форматнули, вiн жорстко забухав бо всi сейви злетiли. Тепер нормальний пацан але так i не знає звiдкки вiруси))

0

97

бггг жорстоко)

0

98

bravo Добрий ти і хороший друг)

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Яка жертва на вашу думку дійсно найважча для коханої людини))