life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Яка жертва на вашу думку дійсно найважча для коханої людини))


Яка жертва на вашу думку дійсно найважча для коханої людини))

Сообщений 61 страница 80 из 98

61

всцєвсі... якшо він її любе, він просто їм на очі показуватись не буде, а через деякий час перейде....

0

62

Який хер разніца, шо мамка гоне, ти шо з мамкою зустрічаєшся чи шо ? Якшо дівчинка нормальна то вона забьє болт на то шо мамка каже і буде з тобою абсолютно не змінившись від слів мами.
Але треба намагатись сподобатись батькам...порада )))

А взагалі то якшо до таких канітелей доходить - то задумайся над тим чи тре воно тобі =)

0

63

alex написал(а):

а дякі за шо?-) я не буду просто так сеперечити, в чьомусь зійшлись думки, в чомусь нє, нема за шо дякувати-)

Вибач, більше не буду))

0

64

Саме проще забити, розізлитися на батьків... і т.д..... Якшо їм шось не сподобалося, мож тому причина була якась...  Чого не попробувати ше раз, і доказати її батькам, шо ти не такий яким вони тебе представили...

0

65

Айверсон і Юльчег...підтримую... мітинг устроюйте дома, тепер це модно-)

0

66

нє, думку батькiв треба поважати! якщо твоя кохана наркоманка?!

0

67

DjRomcio написал(а):

нє, думку батькiв треба поважати! якщо твоя кохана наркоманка?!

то значить ти тоже наркоман  :lol:  а якшо серьйозно... тобі самому буде приємно з нею зустрічатись? або я б її змінив, а бо на фіг нужна-)

0

68

Нароманыв важко помыняти... э така штука як психологычна залежнысть...рано чи пызно до того вертаються... Нда...наркоман? Нэ...  як би не любила....

0

69

ну я ж кажу. а якшо не поміняється, то нах треба-)

0

70

мнє кажиться 90% відсотків того шо такі відносини приведуть до нічого

0

71

Само собою! Але якщо там лябов то ти фіг її поміняєш.....

0

72

Яка любов до наріка?)Ти шо гониш?? Рано чи пізно воно тебе добє... оті вічні грьоби... І як би там не любов, то почуття знткне, просто поміняється на постійний страх втрати, обіди і сварки...Вот я вся любоффь)

0

73

любіть багатих, о шо-)  :lol:

0

74

:D  так нe нах тих наркуманів....на плаю їх всіх ;)

Отредактировано Dora4ga (2007-09-30 14:53:36)

0

75

любити зомбі це повне вже гімно...мона йти купляти мило і шнурок

0

76

Главне самому не втянутися, ато і таке буває" Вот мені так кльово, давай тож...я тя люблю поганого б не побажав...Давай ...попробуй..." і панеслась...

0

77

а це вашЄ тоді повна труба ...палучається любов привела до того шо на одного нарка стало більше(((

0

78

Тре голову мати.....і добрий ремінь....3 рази по сраці....в таксі  і в наркодиспансер...

0

79

а можна без ремня....просто голову...от я реально ніколи б не вколовся....от не пре мене... і не хатю... а вот дорогу б сняв-)

0

80

:/ А я дурна.попробую раз...і панеслась...не

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Яка жертва на вашу думку дійсно найважча для коханої людини))