life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Яка жертва на вашу думку дійсно найважча для коханої людини))


Яка жертва на вашу думку дійсно найважча для коханої людини))

Сообщений 41 страница 60 из 98

41

Хіба на віртуальному) на форумі)

0

42

Юль я тебе питав як би ти поступила в тій ситуції.... і приклад жертв для чогось, а ти мені шось інше росказуєш-)

0

43

час це я привів просто приклад .... да сагласЄн єслі кахання то нема жертв бо ти робиш все заради нього і такого поняття як жертва нема але...дапустім батьки протів і о тута уже в реалі нада думати і чимось жертвувати

0

44

glare Юля....тут важлива дискусія...куда пропало?

0

45

а вона певно злякалась i пiд стiл заховалась ))

0

46

Знач так, Сань перше тобі відповідаю... я би всьо лишила, якби була впевнена , шо він того вартий.... А а рахунок батьків, я не знаю що Тарасу сказати, дуже б не хотіла попасти в таке становище.... Навіть про це не думала...Наштовхніть на думку...

0

47

ЮлЬчЄг написал(а):

А а рахунок батьків, я не знаю що Тарасу сказати

уяви батьки сказали шо твій хлопець лох і бик ...шо тоді буш робити  :cool:

0

48

ща Юлю потягнемо на вiдвертiсть!))

0

49

І_І_ІкромчЭГ написал(а):

уяви батьки сказали шо твій хлопець лох і бик ...шо тоді буш робити

всьо я потух... мочиш  :lol:  :lol:

2_ALL

Не вірю Юль шо просто так б взяла й поїхала фіг зна куда... ну але раз так кажеш най буде... а з батьками в такій ситуації я б був прощє... я її вибрав і або вони будуть сприймати нас 2 або я буду приїжжяти раз в місяць помогати метріально і т.д. а нас вони бачити не будуть... і повірте шо їм так перейде аж бігом...і привикнуть вони до всього-)

0

50

оо саня маладца базарить то шо тре...а ви тут мочите про якіто жертви)) :good:

0

51

чуш тарас сам ти лох))))) :haha:

0

52

це я лох...всьо не базарЬ до мене  :D

0

53

бачу я шото пропускаю

0

54

:)  Тараська лоха я б не вибрала.... А якшо серйозно, то Саня прав, нарахунок сприймання батьками твоєї половинки... Є така фраза як " Друг мого друга - мій друг" ... Якшо чуть перефразувати....то моє щастя, має бути щастям для моїх батьків) Хотя було таке шо мама казала, шо помиляюся у виборі і реально так і ставалося...але вона ніколи не ставила питання ребром... дає сама мені зрозуміти , шо і до чого, шоб потім я була обережнша у виборі, і вчилася на помилках)

0

55

ЮлЬчЄг вот тепер согласЄн...

0

56

2 ромцю....
ти про шо?? шо ти пропускаєш?

0

57

Дякі -шмякі Сань)

0

58

а дякі за шо?-) я не буду просто так сеперечити, в чьомусь зійшлись думки, в чомусь нє, нема за шо дякувати-)

0

59

ЮлЬчЄг написал(а):

Тараська лоха я б не вибрала

Юля я з пальця не взяв...коли люди зустрічаються і через півроку мамка її просто їй каже твій пацан бик ...це реально таке було не зі мною але мені таке говорили....не важно хто і з ким але повірте це повне гамно

0

60

пацан часто приходив до неї додому..норма з батьками..а потім чує від неї ..шо її мамка перла на нього ..всьо рахуйте по відносинах...даже єслі мамка скаже шо мол всьо норма погарячкувала...як пацану туда прийти ...багато мона про це говорити..я був в шоці не думав шо таке буває

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Яка жертва на вашу думку дійсно найважча для коханої людини))