life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Яка жертва на вашу думку дійсно найважча для коханої людини))


Яка жертва на вашу думку дійсно найважча для коханої людини))

Сообщений 21 страница 40 из 98

21

жгете народ знов....разказуйте жертву сваю.....мая жертва нічьо више ЛЮБІМОЙ в житті  :kiss:

0

22

Чим би я пожертвував...? Навіть не знаю, може того шо в мому житті ше справжньої любові і не було... були симпатії і такє всьо, мож то і любов була, рік зустрічався з дєвушкою, недавно розійшлись, тупо нах :beee: , та нє це фігня )) ! Но за той час я нічим серйозним не жертвував і того не знаю на шо я готовий... ну там такє пиво з пацанами, якась діскатєка то міг пожертвувати, а так нічо більше!

0

23

а чьо це я маю жертвувати?? хай вона жертвує....бггг  :lol:

0

24

заради коханого?ууу...яби пожертвувала ним...коханням..і отпустіла восвоясі,бо без мене йому точно буде кращє...

0

25

мда

0

26

є тута один який би собою певно навіть якби всрався то би не пожртвував  :lol: нє Саня

0

27

:lol:

0

28

жертвую останніми трьом горішками зради якоїсь мантилепи  :lol:

0

29

:lol: rjy nimagy!

0

30

Ыыы...кунешно жертвувати це круто....але нафых цього.....мона ы бьез цього..... :rolleyes:  ...а саня каг всегда жжотт)лыпше почитай розумних ресей сашка....потом буш знати шо лапшити....ббггг :lol:

0

31

Жертвувати раді коханої людини? а нашо , якшо це дійсно кохання , то не прийдеться нічим жертвувати ні одному ні другому)

0

32

полностю не сагсласЭн даже час потрачений це уже жертва но дуже маленька

0

33

оо Тарас атжог...ти юля тут не права... вот смарі...прости приклад... ти живеш в кийові, твій пацан тут.... в тебе там , друзі, робота, батьки...і т.д. і в нього тут таке саме? ти пожертвуєш цим всім шоб бути з ним? врятлі...але ше й будеш казати йому , шо тіпа "якшо ти мене любиш, то ти там всьо кінеш і приїдеш"(це всьо умовно, я не кажу шо ти б саме так сказала, але варіант ж можливий)... звідси два питання ти пожертвуєш?* і хто взагалі чим має жертвувати?

0

34

По-перше я про дану ситуацію судити не можу, бо персонально для мене це просто неможливі стосунки... розумію шо може це банально, но.... По-друге, я ніколи такого не робила, і в майбутньому не збираюся нікому ставити ультиматуми на рахунок того, кого чи шо він вибере... Я не спорю шо то шо казав Тарас має в собі значну долю правди..... але, це шо жертва? Твій потрачений час?? Це ж смішно.... якшо людина вживає фразу " потрачений на кохану людину час" яка це в баню любов?) (сорь Тараська моя думка) А  взагальному я мала на увазі, шо якшо дійсно люди бачать один в одному своє життя, то вони будуть находити компроміси)

0

35

:blink: лэтэлі два кракаділа адін зільоний, другой на сєвєр...

0

36

тут ще виникає питання що для кого є коханням! Для одних це коли ти вiддаєш все життя для людини яка бiля тебе, а для других це просто може бути один поцiлунок на день або ласкавi слова! Тому на мою думку в цiй темi варто тiльки висказувати свою думку а не доказувати один одному i навязувати свою думку...

0

37

Саня ти шось недопоняв?))

0

38

а ти хоч йому розяснити вiч на вiч?

0

39

не вапрос)

0

40

а менi зможеш?............на побаченнi?))

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Яка жертва на вашу думку дійсно найважча для коханої людини))