life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Зауваження та пропозиції :) » Ваші зауваження


Ваші зауваження

Сообщений 41 страница 60 из 62

41

куй з помилками, смисл понятен) а на рахунок мови ше рано)  :D

0

42

я шось не можу догнати: коли не зайду то тут завжди знаходиться 1 гiсть. Не може бути щоб хтось сидiв i в 1-4 ночi i в день? Хтось менi пояснить шо за глюк?

0

43

я хочу уже закачаться хто придумал чтобі написать 10 сообщеений

0

44

прежде чем закачаться???

0

45

Та отако самі не знаем хто придумав!!Сидимо пишемо тай якось набираетьс тих  АЖ 10 собщени й:)))бідняшки ми не:)ех ну шо зробиш таке житте

0

46

Некаких проблем и притензий к вам нету только Респект и Уважуха)

0

47

Повага ..)

0

48

Шось останнім часом почав бадяжити форум!!! не хоче з першого разу в деякі розділи заходити, трохи вимахується, пише шо "Сервіс не доступний" чи якось так!!!  :)

0

49

Kucheryavyi написал(а):

Шось останнім часом почав бадяжити форум!!! не хоче з першого разу в деякі розділи заходити, трохи вимахується, пише шо "Сервіс не доступний" чи якось так!!!

поки що питання вирішується тільки кнопкою F5, тобто обновленням сторінки, над цим працюємо=)

0

50

в мене особливих зауважень нема....але як відписувати на повідомлення?допоможіть,будь ласка.Дякі)))

0

51

виділяєш той текст, на який треба відповісти і клацаєш на кнопочку "Цитировать" - вправому нижньому куті повідомлення)))) Надіюсь я відповів на твоє запитання

0

52

Та зробыть нормальны смайли... тими анымованими ныхто не користуэться... нашо було мыняти, ты були жировы...

0

53

ЮлЬчЄг написал(а):

Та зробыть нормальны смайли... тими анымованими ныхто не користуэться... нашо було мыняти, ты були жировы...

та як скажеш...

0

54

А чому внизу форуму не пише хто на сьогоднішній день святкує день народження? Колись писало!

0

55

DjRomcio написал(а):

А чому внизу форуму не пише хто на сьогоднішній день святкує день народження? Колись писало!

нажаль воно дійсно не працює... не працює на всіх форумах серії майББ, обіцяють найблищим часом відновити функцію.

0

56

проблем нема , все супер, але 4ому не виставляються іграшки?

0

57

Бо тема форума клубна музика, а не ігри на ПК-)

0

58

сделайте чтобы можно было нормально скачивать файлы , без 20 сообщений !

0

59

simple написал(а):

сделайте чтобы можно было нормально скачивать файлы , без 20 сообщений !

мы подумаемь над твоим предложением, ну я думаю не трудно было оставить 20 сообщений и теперь забирать всю музыку нахаляву-)

0

60

http://i032.radikal.ru/0803/c3/915303cd9634.gif  занедбали форум до самої сракі http://i032.radikal.ru/0803/c3/915303cd9634.gif

0


Вы здесь » life in music » Зауваження та пропозиції :) » Ваші зауваження