life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Зауваження та пропозиції :) » Ваші зауваження


Ваші зауваження

Сообщений 21 страница 40 из 62

21

які мікси?? та пісня, якшо міксована , то міксована в якомусь стилі....електро, рнб,днб,транс, хай, техно....вот і туда лий пісню, якшо якісь інакший стиль то нам такого не тре))

0

22

ой народ якби я вмім лити то тут вжи би місця не було хз тим роком

0

23

а шо там вміти...ми тебе навчимо...залежно який в тебе нет)))

0

24

В мене нет то нормальний але блін не безлімітка.........

0

25

ну вот)) став анлімку))

0

26

WaReZ написал(а):

ой народ якби я вмім лити то тут вжи би місця не було хз тим роком

в моей подписи есть сслыка на тему, в которой подробно объясняется как релизить. Будут вопросы - спрашивай)

0

27

зауважень нема?? от і атлічно)

0

28

а якi ще можуть бути зауваження!

0

29

а чо сайт Елекро називається я щОсь ТаК і Не Вдуплився . Як тут купа всякої попси тіпа РНб якогось ХЄра Рок. Давайте Вєркі Сердучкі розділ замутіть)))))))) Я пару тречегіВ підкину в 320))))))). Форум БрЄд! Тупо Нах.

0

30

то знач ти трохі сліпуєш... нічого пояснювати не збираюсь.... не подобається, кнопка "вихід" справа у верхньому куті!

0

31

Попрошу звернути увагу на користувача під ніком - WASP. Людина щоб набрати потрібні повідомлення мало того щоб нафлудила а ще й просто набір букв. За останні пару днів - таких уже є пару рил.

Шановні Модератори, будьмо уважні...

0

32

я думаю що це скоро виправиться! Дякую за спiвпрацю!
А модерiв попрошу вiдповiдально ставитись до своєї роботи!
Сань, як що можеш то зроби закладку iз всiма користувачами у алфавiтному порядку! Було б набагато зручнiше переглядати профiлi!

0

33

Діло не тільки в профілях...

просто треба час від час щоб будьякий модер зайшов і подивився "нові повідомлення" - все дуже гарно видно =)) або активні теми..

0

34

Це сталось не пiд моїм модерством, тому на даний момент нiчого зробити не можу! А решта модерiв сподiваюсь звернуть на це увагу!

0

35

Та без кіпішу, ребята-) всьо всі пильнують-)

А список користувачіві можна упорядковувати як хоч, там можна вибирати, чи ти про шо?

0

36

я хочу щоб була кнопка користувачi i там ввесь список! От що я хочу!

0

37

:D КОРИСТУВАЧІ

0

38

лан, забий, то певно мене протупило! Менi казали шо вiкно яке вискакує з реєстрацiєю не можна закрити! Не заю чи то правда, попрошу перевiрити

0

39

правда..не можна, воно автоматично закривається через 30 секунд! Хай реєструються-)

0

40

Розссилка з нагадуванням що відсилається на мило містить помилки в тексті і зробіть будь-ласка її на рідній мові

0


Вы здесь » life in music » Зауваження та пропозиції :) » Ваші зауваження