life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Пограємось? :) » Дім


Дім

Сообщений 41 страница 60 из 106

41

Іпать і знову гроші збирають) а комунальні я за шо плачу?)))

0

42

значить розклад таков:
прибирають юля і птічЬка....шо кому не ясно?
:cool:

0

43

Андрюшенька вставай, ти вже не спиш...... Хватить мечтати , шо ти гаспадін, а ми тваі рабині, вставай, тряпку в зуби..... і бігом пали мить))))

0

44

і опять натерой розплачівоццо буш???

0

45

Ну то всьо! Я позамітаю, Андрюха помиє підлогу, Юля повитирає меблі і поскладає назад вазони, Леді повиносить сміття, а Сашку хтось збудіть і скажіть шо він буде тріпати килими..........

0

46

Санічка,Сашулічка,санічка.Алексюсік)))))))))вставай!!хва  на пожарніка здавати...і хватай мене за лєшку...кажушь треба килими ,а не мене вибиавати...ммм...які килими???

0

47

і правда...які там килими...ммммммммммммммм... :P з такого просоння...щє годинку можем поспати)або просто годинку...

0

48

Вазонки так вазонки.... але поясніть мені шо складати, якшо тут половину горшиків поскурювали...

0

49

Я не знаю! Придумай шось! Посади якийсь бурян чи шо! То вже ваші проблеми.
   Гей ви сладка парочка, потом будети ся любити а зараз бігом прибирати............... :mad:

0

50

нєа...нам і тута добре)))не ламайте двері...щє годинку і може Сашка подумає вилізти з ліжечка)

0

51

тук аткуда нє вазбмісь паявілся...(добрий вєчір добрий вєчір дами і гаспада і так ми начінаєм наше тєлє-Шоу бальшая стірка...тєма нашей сєгоднєшнся праграми..что лучшє всєго помагаєт встать із кроваті...послє тяжолого похмєлья..
варіанти отвєта
а) желаня пить
б)сосєд з двухствольним обрєзом в руках
в)куча мала гостей які штовають тебе з ліжка до грунту
звонітє к нам на передачу і говорітє ваши отвєти побєдітєль получіть дирку от бубліка 2 глотка воздуха...)

0

52

:lol: сусєд кунечно...рябята ,а ви як думаєте...?Усё я вже йду вам допомагати...треба щось поїсти...що їсти будьом)

0

53

:D Крилья фазана в ананасовому соусі) ікру чорну фаршировану червоною., мясо "ля Шантлє" з перепелиними яйцями................. і салат з капусти) :lol:

0

54

так неси крединку,розумниця решта дують на охоту за фазанами))))так і бить Шеф повар вам то приготує)))

0

55

На яке ще полювання нах?!  І знову все так закінчется як сьогодні?!

0

56

казали у вас тут паті намічаєтся...буду самим пєрвим гостьом.. :lol: шось помогти..??

0

57

ООоооОоОООоо...так ви їстоньки сідаєте..але ж я дорогою вже перекусив і зара мені так тяжко..пох буду наминати кілько в мене влізе

0

58

куроче всім малчать я по тел говорю...вийшли з моєї кімнати)

0

59

я прийшов і висцівсі в хаті ))

0

60

я відкрив двері з своєї кімнати і пустив лєнту на стінку...

0


Вы здесь » life in music » Пограємось? :) » Дім