life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Пограємось? :) » Дім


Дім

Сообщений 21 страница 40 из 106

21

ок!стане вже прасувати шнуркі! 2 соблазнітєльно-пьяние девушкі под бальзамчігом ...в коротенькіх сукнях...продовжують пити...бальзамчіг)))

0

22

без запрЭта ни нагой на пляску..........!

0

23

Шото я кажись ужо пЄна))))

0

24

нормальна...переходим до басєёна...але ніякіх водних процедур на пьяну голову)))

0

25

Давайте ліпше в сауну але тільки вхід голяком........

0

26

яка сауна я там собі з тьолачкамі.....уйдіть пратівниє! ^_^

0

27

Клабчік!!!Просинайся,котику...не треба більше мішати горілку з абсентом,ато ти увісні пляшку Лєной називаєш...а подушку-Катєй!!!
Де моя,Кохася?

0

28

Ой шото мене голова болить! А шо то вже двіжуха закінчилась?

0

29

ну так...добрий ранок!всы дружно сплять штабэлями...он так крилатий бодунет,як завжди...Алекс як чемний побыг за пиффком..ща будьом...А де Мала?

0

30

Ой а шото я пад піаніно спала) мамачкіііііііі...... як завжди в любій хаті має бути пянка не шоб культурно посидіти поговорити про бідних голодаючих дітей сиріт з Зімбабве))) :friends:

0

31

Народ розкажіть що було на вечірці а то я тільки відсотків 90 з того памятаю.....

0

32

Бгг тобі везе шо 90 помниш))) Я помню шо в 7 годині потеряла чуство мери, в 8- дар речі, в 9- пів кіло того шо зїла)) в 10- стид і срам, в 11 сознаніє...... а потім і память)))

0

33

в 10 ти була зімною))) :P

0

34

щастя в нєвєдєньє))))))))))))))))))))
І не булькайте стільки пива,ато лікування похмілля перейде в "штопор"

0

35

Ну то шо може тепер поприбираємо, а то я не хочу в такому балагані жити....

0

36

давай...тягніть жрєбій хто будьот уту всю брудоту вимивати:вазонками хтось закусував і порозкидав листя по хаті,стеля вся хз зна в чому..на люстрі чиїсь сімейки висять,пустими пляшками,мона ощаслівіть на півроку хоч одного збирача склотари...а байсейн...у...нема слів...як наше озеро після  літ.сезону...яки там палочкі тікі не бултихаються...

0

37

Блін ті Дорині сімейкі я напевно в 10 закінула))):

0

38

)ага..страсть теж розхитала стіл,під яким ти потім заснула?))) і випила зранку весь россол?бессердешна)))
але ДжРомцю буде прибирати,бо він був самий тверезий...і в нього срання не так ручкі трясуться...

0

39

То йому наказання за то шо компанію не підтримав в таку хвилину))

0

40

Кароч знову всі зїхали...прийдеться прибиральників викликати(((скинулись швиденькона клінерів)

0


Вы здесь » life in music » Пограємось? :) » Дім