life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Все про все! » Інтернет-браузери...який обираєте ви?


Інтернет-браузери...який обираєте ви?

Сообщений 41 страница 59 из 59

Опрос

Яким інтернет-браузером ви користуєтесь?
Інетрнет експлорер

41% - 12
Опера

34% - 10
Авант

3% - 1
Мозіла ФаєрФокс

17% - 5
Свій варіант :) (прохання написати)

3% - 1
Голосов: 29

41

Сижу Ехкплорер и опера

0

42

Ше раз кажу дляпорівняння, хто хоче, зайдінь на форум з опери і з ІЕ.... різниця конкретна)

0

43

Далой експлорер..... :big_boss:

0

44

:rolleyes: тепер я згоден шо ІЕ туфта  :rolleyes:  авант рулить  ))

0

45

в Авантi також є багато прогалин i та ж сама проблема що i в IE - нема захисту вiд спайвар

0

46

Firefox рулиить!!!!!! :gaga: можна багато підвікон відривати в 1 вікні і якшо встановити деякі доповнення то мишкою виконувати багато операцій :good:  і взагалі ІЕ не всі вікна відкриває і на швидкість в файрфоксі не жалуюсь. Firefox the best, але ІЕ в мене тоже валяється ( нахєр стирати )

0

47

треба попробува ФФ...

0

48

Мозіла *учка рулить

0

49

було б за шо спорить в мене їх аж три штуки стоїть та користуюсь фактично оперою,не всерівно що кому подобається,це добре що хоч з чогось є вибрати

0

50

ну для мене опера не зручна, і вона багато шо блокує..мозілла і авант для мене більш підходящі=)

0

51

Maxthon forever  :victory:  nu a iaksho govoryty pro zakachky, to ia kachaiu cherez Orbit Downloader

Отредактировано Stranger (2007-12-20 16:35:54)

0

52

До речі подивився класифікацію то і Макстрон і Авант зроблені на двіжку від ІЕ, так що хлопці далеко не розганяйтеся))))))

0

53

факт один, оперу не люблю-)

0

54

alex
Я тиждень користуввся авантом. Чесно не зручно. Якісь глюкі деколи вискакують коли гортаєш сторінку . Мозіла руле ))

0

55

Opera

0

56

Опера. Но чаще в Експлорері сіжу.

0

57

Інтернет ІКСПЛОРЕР

0

58

У даж не знаю.....Оперою покористувався десь тижден мертво....взагалі як браузер не сподобалась!!! ФФ юзав довший час але останнім часом перейшов на Флок і НетскейпНавігатор!!! Ну Макстон тож є на ПК........а взагалі то 6 браузерів тримаю незнаю нашо)

0

59

Opera 4ever

0


Вы здесь » life in music » Все про все! » Інтернет-браузери...який обираєте ви?