life in music

Объявление

Important topics

Правила
+Bonus
Правила выкладывания музыки
Проблемы со скачкой
Жалоба на ссылку

Ближайшая вечеринка
Progressive Night| 05.12| NC RELAX | life in music

Partners
ТРК Діскавері - підключення до кабельного телебачення, підключення до інтернету Довідковий портал Івано-Франківська

Counter
NEWS

Отменение ограничений и жалобы на ссылку. Подробнее
Зарегистрироваться!


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Мене харить коли він (вона) часто дзвонить


Мене харить коли він (вона) часто дзвонить

Сообщений 21 страница 27 из 27

21

не ну не5 хв то точно,але з часом може надоїсти, шо він(вона) кожних пів години звонить питає де ти, з ким, коли будеш...Такий собі надконтроль..... Даж покакати неможна, шоб він не знав)))))

0

22

ЮлЬчЄг написал(а):

питає де ти, з ким, коли будеш...

ну чекай ми про такі питання не говорили, може людина просто скучила і звонить сказати шо любить, бо якшо так як ти кажеш то проблема не в дзвінках, а в їх причині..для чого звонить...

0

23

Не ну якшо звонить сказати шо любить , то це одне)це є добре))) якшо ясно то взаємно)

0

24

бгггг
дзвінок телефону...
- прівет коть, я скучила , люблю тебе...
- да мені пох, іди нах

:lol:

0

25

--  :D  так дуже помірно)

0

26

мда. Ні часті дзвінки і самого харять, а чому б ліпше не зустрітись і в живу не порозмовляти???!!! Це ж ліпше ніж по телефону якусь фігню торочити. Тай дзвінки типу контролю це взагалі якийсь маразм і фанатизм.

0

27

це всьо якось не уточнено, понятно шо якшо кожних 15 хвилин, тобі ззвонять і питають де ти і з ким ти, то це напрягає...але якшо наприклад в вчитесь в різних універах , працюєте на різних робота, у вас є час для розмов, та я б так говорив по телефону аж б кіптилось)

0


Вы здесь » life in music » Філософія/Кохання » Мене харить коли він (вона) часто дзвонить